Wróć do listy wątków
załatwione!
Temat:

żle mi liczy wygraną dlaczego??

harry - rok temu

Przypisane do: forBET - Zakłady

Witajcie mam pytanie a mianowicie: dlaczego jak obstawiam za 10zł a kurs 2.15 to pokazuje mi na kuponie możliwa wygrana 18.92?? Niepowinno być więcej?
Patrzcie wrzucam fote

3

Odpowiedzi w tym wątku

Weronika

rok temu

Dane, które widzisz na swoim kuponie, są prawidłowe :)

Możliwa wygrana to iloczyn stawki i kursu wystawionego na typowane zdarzenie. Zatem należy pomnożyć 10 PLN x 2.15, co daje 21.50 PLN. ALE jest jeden haczyk, w postaci podatku od stawki, który u każdego legalnego bukmachera wynosi 12%. W praktyce oznacza to, że Twoje konto uszczupli się o 10 PLN, ale w rzeczywistości grasz za 8.80 PLN (12% z 10 PLN wynosi 1.20 PLN, a więc 10 PLN – 1.20 PLN = 8.80 PLN). Zatem 8.80 PLN (rzeczywista stawka) x 2.15 (kurs) = 18.92 PLN – tyle możesz wygrać, jeśli prawidłowo obstawisz.

Nie wszystkim graczom się to podoba, denerwują ich niższe wygrane, dlatego legalni bukmacherzy wprowadzają do swojej oferty promocje niwelujące podatek. Dzięki temu „ból” spowodowany zapisami nowej ustawy hazardowej nie jest tak dokuczliwy ;)

harry

rok temu

a w forbet jest taka promocja?/? żeby grac bez tego calego podatku

Weronika

rok temu

W tej chwili forBET nie dysponuje akcją zwalniającą z podatku, ale gracze, którzy są z nim dłużej mogą takie pamiętać. Dlatego warto na bieżąco zerkać do zakładki „PROMOCJE” na stronie operatora.

Wątki wg operatorów

Wątki przypisane do forBET