Wróć do listy wątków
załatwione!
Temat:

zablokowany bonus

pawel tomasz - rok temu

Przypisane do: forBET - Bonusy i promocje

Witam. Co mam rozumieć pod tym sformułowaniem „bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu” przy bonusie powitalnym forbet. Nie dostaje jednak od razu tych pieniędzy?

2

Odpowiedzi w tym wątku

Weronika

rok temu

Cześć!

Bonus dostajesz automatycznie po dokonaniu wpłaty, ale musisz zagrać za swoje pieniądze, żeby dostać realny dostęp do bonusowych środków. Prześledźmy to krok po kroku.

PIERWSZY KROK: Po złożeniu pierwszego depozytu (przypominamy, że minimalna kwota wpłaty to 20 PLN) otrzymasz automatycznie bonus w wysokości kwoty, którą zainwestowałeś.

DRUGI KROK: Bonus jest na Twoim koncie, ale nie masz do niego dostępu – musisz go odblokować. Jak to zrobić? Należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Czyli, jeśli na przykład wpłaciłeś 100 PLN, powinieneś wysłać zakład ze stawką 100 PLN (chociaż możesz to rozbić na kilka kuponów, na przykład 5 po 20 PLN). Ważne jest to, aby każdy z kuponów miał całkowity kurs nie niższy niż 2.00. Po spełnieniu tego warunku zyskujesz dostęp do bonusowych środków i możesz grać dalej!

Coś jeszcze może jest niejasne w kwestii oferty powitalnej forBET?

pawel tomasz

rok temu

NIie nie, już wszystko jasne, dzięki!!

Wątki wg operatorów

Wątki przypisane do forBET