Wróć do listy wątków
załatwione!
Temat:

świeżak

quebotaco - rok temu

Przypisane do: STS - Rozliczenie kuponu

Cześć, dopiero zaczynam przygodę z obstawianiem i jestem nieco zielony w tych sprawach. Jak mogę sprawdzić, czy mój kupon okazał się trafiony?

5

Odpowiedzi w tym wątku

Igor

rok temu

Cześć, każdy kiedyś zaczynał, więc chętnie służę pomocą :)

Pierwszym i najprostszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie stanu konta: jeżeli powiększył się - wygrałeś, nie zmienił - przegrałeś. Może się zdarzyć tak, że nie będziesz pamiętał, ile miałeś środków na koncie, to wtedy będzie trzeba zagłębić się trochę bardziej. Zaloguj się, wejdź w zakładkę ,,Moje konto” w prawym górnym rogu i tam będziesz miał zestawienie swoich zakładów. Czerwone krzyżyki i czerwony napis ‘’- zł” w kolumnie WYGRANA oznaczają niepowodzenie. Zielone ptaszki i kwota napisana na zielono w kolumnie WYGRANA mówią jedno: trafiłeś!

Poza tym, możesz skorzystać z aplikacji mobilnej STS-u i wtedy dostaniesz powiadomienie o rezultacie zagranego przez siebie kuponu.

quebotaco

rok temu

To teraz bardziej konkretne pytanie: postawiłem na wygraną mojego zespołu, ale chwilę przed rozpoczęciem meczu wyskakuje informacja, że najlepszy zawodnik nie zagra. Na szczęście wygrali i tak, ale czy na przyszłość mogę to anulować?

Igor

rok temu

Niestety nie, nie ma możliwości anulowania wysłanego już kuponu. Jedną szansą jest skorzystanie z cash-otu, tylko pamiętaj, żeby zrobić to przed rozpoczęciem spotkania!

quebotaco

rok temu

Dzięki, teraz to już wszystko jasne.

Igor

rok temu

Proszę bardzo. Pozdrawiam :)

Wątki wg operatorów

Wątki przypisane do STS